půjčování Venēsis prodej Đianthē

Úvodní stránka > Viděli jste nás

Viděli jste nás

Video k 25. výročí Pražské integrované dopravy – šaty Venesis

Zapůjčili jsme svatební šaty na natáčení reklamy k 25. výročí PiD „PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA“.

Video zde: Video k 25. výročí Pražské integrované dopravy – šaty Venesis


Video zde: Svatební veletrh HOTEL ZÁMEK VALEČ 2017 – svatební šaty Venesis Třebíč


Video zde: Svatební veletrh HOTEL ATOM 2017 – svatební šaty Venesis Třebíč


Úspěšná youtuberka TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ

si vybrala náš salon Venésis pro natočení dalšího z jejích oblíbených videí o módě. Tématem PLESOVÉ/MATURITNÍ ŠATY se trefila do aktuálního zájmu svých fanynek, které se chystají do tanečních anebo na maturitní ples!:-)

TUTORIAL Týnuš Třešničkové ZE SALONU VENÉSIS ZDE

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PLESOVÝCH ŠATŮ SALONU VENÉSIS Třebíč ZDE !:-)

Fashionblogerka Týnuš Třešničková – spolupráce se salonem Venésis

Fashionblogerka Týnuš Třešničková – spolupráce se salonem Venésis


Ve Venēsis & Đianthē Praha SE NATÁČELO!

3. 11. 2012: ČESKÁ TELEVIZE si vybrala salon Venēsis & Đianthē Praha k natočení krátkého shotu do sobotních hlavních večerních zpráv UDÁLOSTI, v souvislosti s upoutávkou a uvedením další řady oblíbeného pořadu STARDANCE – KDYŽ HVĚZDY TANČÍ.

V krátkém sestřihu hovoří naše zkušená a profesionální stylistka Petra o nelehkém údělu mladých maturantek při výběru „Velké večerní“ na maturitní plesy. Ne vždy se totiž sejde jejich představa vysněných šatů s představou jejich rodičů, kteří za šaty platí. Ale hádejte, kdo nakonec prosadí svou?..:-)

Události ČT, so 3.11.: ONLINE ZÁZNAM, shot natočený ve Venēsis: 28:20 minuta

Natáčení ČT TV v salonu Venésis & Dianthé Praha, stylistka Petra Salemi

Natáčení ČT TV v salonu Venésis & Dianthé Praha, stylistka Petra Salemi


Natáčení pořadu STYLIFE, pro novou celoplošnou TV PĚTKA

28.10.2012: Mediální TVÁŘ salonu Venēsis & Dianthé Praha, NIKOL MORAVCOVÁ, se stala moderátorkou pořadu STYLIFE na nové celoplošné TV PĚTKA, který se věnuje všemu o módě a kosmetice.

Ve ST 7.11. byl odvysílán další díl tohoto TV fashion magazínu, jehož tématem se stala plesová sezona a večerní móda. Podívejte se, jak si 2 krásné a nespoutané blondýnky vybraly během 2 minut 2 šaty na večer – plesovky i koktejlky, viz online záznam: 4:25 minuta

Stylife, 7.11.2012, TV PĚTKA: ONLINE ZÁZNAM

Nikol Moravcová a Míša Štoudková v salonu Venésis & Dianthé Praha natáčejí pořad Stylife

Nikol Moravcová a Míša Štoudková v salonu Venésis & Dianthé Praha natáčejí pořad Stylife


NIKOL MORAVCOVÁ jako sexy anděl v šatech z Venēsis

27. 11. 2011: S přicházející atmosférou Vánoc začíná v Praze maraton večírků, párty a večerních zábav. Jedena z takových akcí se udála při příležitosti KŘTU vánočního čísla časopisu Look magazine. Párty byla v andělském stylu a příchozí se rozhodně nenudili. Moderátorkou se totiž stala kráska a TVÁŘ salonu Venēsis & Đianthē NIKOL MORAVCOVÁ, které to v kostýmu svůdného temného anděla opravdu moc slušelo!:-)

Zdroj: bleskove.centrum­.cz

Nikol Moravcová na vánoční párty časopisu LOOK Magazine v šatech Gwyneth (Venésis

Nikol Moravcová na vánoční párty časopisu LOOK Magazine v šatech Gwyneth (Venésis)


Oblékli jsme NIKOL MORAVCOVOU na ELITE MODEL LOOK 2011

Nikol Moravcová v šatech z Venesis

Venēsis šaty v CHARITATIVNÍM KALENDÁŘI 2012 nadace Etincelle

podzim 2011: Bára Nesvadbová, členové Tingl Tangl a fotograf Petr Weigl v charitativním projektu pomáhají lidem s mentálním postižením

Kalendář s Bárou Nesvatbovou

Podívejte se na video z focení:

http://www.lifereport.tv/…log/society/?…

http://www.fashionstarstv.cz/…l-tangl.html


Článek EXTRAVAGANTNÍ SVATEBNÍ ŠATY: VYBERTE SI!

14.6.2011: Na portálu prozeny.cz vyšel článek s tématikou o Extravagantních svatebních šatech. Redaktorku zaujal i jeden z modelů v našem salonu Venēsis, který v článku doporučuje. Nevěsta, která chce být „jiná“ a potrpí si na nevšednost si v salonu Venēsis určitě vybere!

extravagantni-svatebni-saty.jpg

Celý článek ZDE


OBLÉKLI JSME VÝHERKYNI soutěže s ona.idnes.cz!!

Portál ona.idnes.cz vyhlásil v prosinci soutěž o PROMĚNU MATURANTKY na maturitní ples! Jedním z partnerů soutěže se stal i salon Venēsis.

Výherkyně Veronika si na svůj maturitní ples vybrala krásné výrazné lososové šaty SARAH. Salon Venēsis nabízí tuto róbu ve vel. 36 – 40 a cena půjčovného je 3.600,–/3 dny. Nechejte se inspirovat a vynikněte na svém plese stejně jako Veronika! (Více o soutěži s ona.idnes.cz viz http://ona.idnes.cz/…-/krasa.aspx?… )

serpovani.jpg

Šaty z Venēsis si oblíbila i vycházející hvězda českého showbusinesu – NIKOL MORAVCOVÁ!!

Modelka, moderátorka a herečka Nikol Moravcová si v salonu Venēsis půjčuje většinou sexy koktejlky na své moderátorské akce. Více si můžete prohlédnout i přečíst na Facebooku, kam nám sama napsala!

V lednovém čísle časopisu InSTYLE (viz obr níže) je Nikol v šatech Tatiana, barva lososová.

Šaty Tatiana máme k zapůjčení za 1.500Kč/3 dny v barvách lososová, šampaň, tyrkysová a tm. růžová. Vše ve vel. 38 a 40.

instyle-01–2011.jpg

Svatební salon Venēsis se stal partnerem soutěže 5. ročníku iMiss 2010 – Nejkrásnější dívka internetu!!

Finálový večer proběhl 8.října v Óčko Music Clubu v Praze.

Půjčte si šaty na Váš ples ze Svatebního salonu Venēsis a zažijte v nich stejné hvězdné chvíle jako modelky-finalistky soutěže iMiss 2010!!

Vítězka soutěže iMiss 2010, Marcela Vovsová, v šatech Natali

marcela-vovsova-ii..jpg

Závěrečné foto s vítězkou iMiss 2010 Marcelou Vovsovou, prezidentem soutěže Kájou Pavlíčkem, moderátorkami a finalistkami soutěže

vitezka-moderatorky-a-dalsi.jpg

Moderátorky – Eva Decastelo (v šatech Sharon) a Nikol Moravcová (v šatech Verona)

eva-a-nicol-ii.jpg

ROZHOVOR S VÍTĚZKOU iMiss 2010, kterou obkléká Venēsis & Đianthē Praha

Přinášíme Vám rozhovor s VÍTĚZKOU 5. ročníku iMiss 2010 (soutěž o nejkrásnější dívku internetu), slečnou Marcelou Vovsovou, která jako jednu z cen vyhrála VOUCHER na nákup nebo půjčení večerních společenských šatů v hodnotě 5 000 Kč v salonech Venēsis nebo Đianthē. Salon Venēsis zapůjčil na závěrečnou přehlídku všem 10 finalistkám plesové róby. (více fotek z finál.večera – viz sekce Viděli jste nás)

marcela-vovsova-s-voucherem-v-a-d.jpg
  1. Jak se Vám červené plesové šaty (Natali) z finálového večera líbily, jak jste se v nich cítila? Mohla jste si v salonu Venésis Praha 3 před přehlídkou vybírat nebo Vám byly šaty přiděleny?

„Salon Venēsis mě hned na začátku překvapil svým velkým výběrem šatů, kde si každý mohl vybrat dle své oblíbené barvy, střihu a velikosti. Personál byl velmi příjemný a ochotně mi pomohl najít si šaty na finálový večer dle mého výběru. Nakonec jsme se společně shodli na šatech skoro jako pro princeznu, ve kterých jsem se i tak cítila. Skvěle mi též seděly barvou i střihem.“

  1. Navštěvujete slavnostní večerní společenské akce jako jsou např. plesy, premiéry v divadle, v opeře apod.? Pokud ano, jaké akce a na kterou významnou se v nejbližší době chystáte?

„V mém životě nesmí chybět společnost a kultura, proto velmi ráda chodím na plesy, ale i do divadla. Díky soutěžím Miss, kde jsem se účastnila a i vyhrála, se také ráda zúčastňuji těchto akcí s nimi společné. Aktuálně jsem byla hostem Miss zlatého moku 2010, nyní se chystám na společenskou akci a finále Metrosexuál roku 2010.“

  1. Jednou z cen vítězky iMiss 2010 byl Voucher od Svatebního salonu Venēsis Praha 3 a Prodejny se společenskou módou Đianthē Praha 4 na libovolný výběr společenských šatů v hodnotě 5 000 Kč. Máte již představu jaké šaty budete chtít a v jaké barvě?

„Z této výhry jsem měla opravdu velkou radost. Miluju ženskost a k té patří elegantní a společenské šaty. V současné době přemýšlím nad tím, jaké šaty by mě měly zdobit, ale nemohu na to přijít. Salony Venēsis i Đianthē mají velký výběr, a věřím, že mi tam rádi poradí a já si bez větších problémů, za jejich pomoci, vyberu. Pro mě bude spíše těžké si zde vybrat pouze jedny šaty.“

  1. Máte nějaký vzor, idol z řad celebrit co se týče módy? Styl které herečky, modelky, zpěvačky apod. je Vám nejbližší?

„V dnešní době je velmi těžké si najít svůj styl. Osobně miluji eleganci, ženskost, praktičnost a jednoduchost. Ženským vzorem ve stylu oblékání bych mohla označit hvězdu snímku Avatar, herečku Zoe Saldanovou, která má velmi dobrý vkus a dokáže svým oblečením podtrhnout své přednosti. Pak také nesmím opomenout mou oblíbenou Jennifer Aniston, která je vždy perfektně sladěná.“

  1. Co si myslíte o službě půjčování šatů (tedy nejen svatebních..), popř. módních doplňků? V čem spatřujete výhody nebo naopak nevýhody této služby? Jaké máte s půjčováním zkušenosti?

„Jelikož tyto služby ráda využívám, mám s tím velké zkušenosti. Půjčování ať už šatů společenských, svatebních nebo i módních doplňků považuji za velmi šikovný a praktický nápad. Když během plesové sezóny navštívíte 7–10 plesů, jistě nechcete vypadat na každém stejně a pokaždé si kupovat nové šaty taky není ono, proto ráda využiji služeb zapůjčení, kde mi pomohou s doladěním doplňků. Pokud je personál salonu i příjemný, užijete si pohodové odpoledne jako princezna. Jediná nevýhoda půjčování – je těžké vracet ty nádherné šaty zpět.“

Děkujeme za rozhovor a budeme se těšit na setkání s Vámi při výběru šatů, které jste vyhrála!


15.4.2010:

HODNOCENÍ PRAŽSKÝCH SVATEBNÍCH SALONŮ – Svatební salon Venēsis získal dvě druhá místa!!!

Internetový portál ona.idnes.cz ve své recenzi nejlépe hodnotil zejména KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ SALONU Venēsis a MILÉ A PROFESIONÁLNÍ STYLISTKY.

dvojka.jpg
provozovna.jpg

Hodnocení Venēsis dle ona.idnes.cz

Salon Venesis: příjemné služby za příjemné peníze

Mít dokonalé svatební šaty je pro mě důležité, proto mám velké nároky. Ale lhala bych, kdybych řekla, že jsem si zkoušení neužívala. Abych si udělala lepší představu, zavolala jsem do další půjčovny. Se svatebními šaty salonu Venesis jsem se seznámila už v únoru na pražském Svatebním veletrhu.

V příjemném prostředí mi příjemné asistentky ukázaly katalog. Ačkoli polovina z kolekce v salonu nebyla, nakonec jsem vklouzla do několika šatů v barvě champagne. Mít dokonalejší postavu, asi by mi slušely. Jemný materiál však nebyl s to zakrýt mé nedostatky a já byla opravdu zklamaná, protože ceny se pohybovaly kolem 7 tisíc (bez slevy)! Vzhledem k dobré kvalitě služeb, materiálu a útulného prostředí se mi taková cena jevila až neuvěřitelná. (převzato z ona.idnes.cz)

Celý článek si můžete přečíst zde…


březen 2010:

NATÁČENÍ SERIÁLU ve Venēsis

V prostorách svatebního salonu Venēsis proběhlo natáčení pilotního dílu nového seriálu pro jednu nejmenovanou komerční televizi. Produkce dlouho hledala nejvhodnější místo a právě Venēsis svým atraktivním a moderním interiérem, ovšem zároveň přátelským prostředím zvítězilo.

Seriál přiblíží zajímavé a vzrušující téma: SVATBY! Ovšem trochu nezvykle – ze zákulisí jejich příprav a to přímo z prostředí svatebního salonu. A jak už to bývá, každá svatba je jiná právě díky životním osudům a povahám jednotlivých aktérů – nevěsta, ženich, příbuzní… Každý řešil a řeší své, každý má svůj sen a alespoň v den svatby věří, že „tohle“ je NAVŽDY! Ne jinak je tomu i v životě zaměstnanců svatební agentury, sama majitelka – mladá sexy třicátnice – není se svým osobním ani pracovním životem úplně spokojená. Hlavu jí zaměstnávají peripetie vlastních milostných vztahů či pracovní problémy. A na které známé herce se můžete těšit? Jsou to např.: Nela Boudová, Oldřich Vízner, Tatiana Medvecká, Petra Hřebíčková (držitelka ceny Thálie 2009), Ester Honysová (známá z filmu Bathory) a další. Režie se ujal mladý Tomáš Krejčí (např. TV seriál Horákovi), produkce Pavel Čechák (filmy: Účastníci zájezdu, Román pro ženy, Nestyda.., mj. manžel Tatiany Vilhelmové). Přijďte si vybrat svatební šaty do jedinečného prostředí, které je atraktivní i jako filmový interiér!

nataceni v salonu venesis

Zleva: Ester Honysová (nevěsta), Petra Hřebíčková (majitelka salonu), režisér Tomáš Krejčí

nataceni v salonu venesis

Zleva: Nela Boudová (stylistka salonu), Ester Honysová (nevěsta), Petra Hřebíčková (majitelka salonu), Oldřich Vízner (krejčí salonu)

nataceni v salonu venesis

Přestávka mezi jednotlivými záběry. Vlevo odpočívá Oldřich Vízner, v pozadí režisér seriálu Tomáš Krejčí a filmový štáb

nataceni v salonu venesis

Příprava na záběr – osvětlení, kamera, …

Více na www.dianthe.cz


Venēsis oblékla družičku – DCERU Romany a Petra JÁKLŮ

Pro malou dcerku paní Romany Jákl-Vítové jsme připravili družičkové šaty. Jáklovi byli velmi spokojení a družičce to moc slušelo!

jaklovi.png

nice.jpg

Svatební salon Venēsis zapůjčil svatební šaty pro focení časopisu Nice Magazín.

Celou fotoreportáž si můžete prohlédnout zde…

nice-magazin.jpg

Prohlédnětě si svatební šaty v galerii: Svatební salon Venēsis

Zpět na hlavní stránku