půjčování Venēsis prodej Đianthē

Úvodní stránka > Kariéra

Kariéra

Salon společenského odívání Venésis HLEDÁ DÁMSKOU KREJČOVOU – MÓDNÍ STYLISTKU brigádnici –

NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK!

Náplň práce

  • půjčování a prodej společenských šatů a doplňků, související jednání se zákazníky
  • poradenství zákazníkům v oblasti společenského odívání
  • provádění úprav šatů

Požadujeme:

  • DÁMSKOU / PÁNSKOU KREJČOVOU, nebo absolventku Střední oděvní školy
  • úpravy šatů (zkácení délky, úprava obvodu)
  • práce s PC

práce brigádně: dle domluvy 1–2 dny v týdnu případně záskok za dovolené a náhradní volno

  • požadovaný jazyk rodilá čeština
  • praxe není podmínkou (zaškolíme Vás a naučíme všemu, kromě příjemného vystupování)
  • spolehlivost, pracovitost
  • vstřícnost
  • nekuřačka

Veškeré výše uvedené podmínky jsou povinné. Při nesplnění nás, prosíme, neoslovujte.

Nabízíme:

  • profesionální kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí a vztahy
  • dobré finanční ohodnocení
  • získání praxe v obchodní činnosti a zákaznické komunikaci
  • práci na DPP
  • práci v Třebíči

Neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: petra.homolkova@venesis.cz